Категорія - Технічні службовці |  Галузь - Діяльність у галузі драматичного мистецтва та інша розважальна діяльність
Інструкція для посади "Адміністратор театрально-видовищного підприємства", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 84. Діяльність у галузі драматичного мистецтва та інша розважальна діяльність", що затверджен наказом Міністерства культури і мистецтв України 04.02.2000 N 32. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Вища освіта (молодший спеціаліст) або повна загальна середня освіта і професійно-технічна освіта. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: правила експлуатації театрально-видовищного підприємства; основи економіки, організації праці та управління; порядок ведення квиткового господарства, розповсюдження реклами; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, протипожежного захисту і виробничої санітарії.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Організує роботу з підготовки належного стану глядацької зали до прийому глядачів. Забезпечує високу культуру обслуговування глядачів. Організує своєчасне розповсюдження реклами, дотримання в належному стані світлової реклами та фотореклами. Організує і контролює роботу кас з продажу квитків, реалізацію глядачам програм, буклетів перед початком і в антрактах вистав (програм). Чергує під час вистав (програм). В межах своєї компетенції розглядає та виконує прохання глядачів. Організує прибирання вестибюлів, фойє та інших приміщень після початку вистави (програми) для підготовки до антракту, а також після антракту. Після закінчення вистави (програми) перевіряє всі приміщення та здає їх працівнику пожежної охорони. Здійснює контроль за роботою буфетів. У разі потреби забезпечує медичне обслуговування глядачів і працівників театрально-видовищного підприємства під час вистав (програм). За дорученням керівництва бере участь в організації виїзних вистав, проведенні гастролей, забезпеченні їх рекламною продукцією, контролює реалізацію квитків. Здійснює замовлення, придбання та видачу проїзних документів для працівників. Зустрічає працівників, які прибувають на гастролі і розміщує їх у готелях і на квартирах. Організує перевезення майна, виробництво та розповсюдження друкованої продукції.