Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Готувач сухих пивних дріжджів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та мінімальна професійна підготовка на виробництві чи інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи технології виробництва сухих пивних знегірчених дріжджів; принципи роботи та правила експлуатації обслуговуваного устаткування; методи визначення якості сепарації, втрат дріжджів; види браку, способи запобігання і усунення; правила приготування дезінфікуючих засобів та санітарного оброблення устаткування і комунікацій.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес одержання сухих пивних знегірчених дріжджів під керівництвом змінного майстра або робітника вищої кваліфікації. Приймає рідкі дріжджі з бродильних чанів. Складає правильне співвідношення дріжджів з водою. Сепарує дріжджі. Обробляє дріжджі згідно з технологією. Промиває дріжджі до повного знегірчення. Регулює подавання рідких, знегірчених дріжджів на сушіння. Стежить за режимом сушіння дріжджів. Розвантажує сушарку і подає сухі пивні дріжджі на дробарку. Завантажує, пускає, стежить за роботою дробарки. Розфасовує в коробки сухі дріжджі, зважує, загортає коробки, маркує, пакує коробки в короби або ящики. Укладає короби або ящики в стоси. Миє, чистить, дезінфікує устаткування і комунікації цеху.