Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Готувач сухих пивних дріжджів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та мінімальна професійна підготовка на виробництві чи інструктаж. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією готувача сухих пивних дріжджів 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологію виробництва сухих пивних знегірчених дріжджів; технологічний режим сепарації, промивання, сушіння дріжджів і правила регулювання процесу; методику аналізів та способи визначення ходу процесу за зовнішніми ознаками; будову обслуговуваного устаткування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Самостійно веде процес одержання сухих пивних знегірчених дріжджів. Забезпечує режим сепарації та промивання дріжджів до повного знегірчування. Стежить за процесом сушіння дріжджів. Регулює температуру та тиск за показаннями контрольно-вимірювальних приладів. Визначає кінець процесу сушіння і розвантажує сушарки. Регулює дроблення сухих дріжджів. Контролює процес розфасовування та пакування сухих дріжджів. Веде записи в технологічному журналі. Очищає, дезінфікує і перевіряє справність обслуговуваного устаткування та контрольно-вимірювальних приладів, комунікацій, усуває несправності в їх роботі.