* *

 Категорія - Керівники |  Галузь - Культура та мистецтво
Інструкція для посади "Директор парку культура та відпочинку", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 81. Культура та мистецтво", що затверджен наказом Міністерства культури і мистецтв України 14.04.2000 N 168.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професіями керівників нижчого рівня: для спеціаліста не менше 2 років, бакалавра - не менше 3 років.

Знає та застосовує у діяльності: чинне законодавство в галузі культури; чинні нормативні акти, що регулюють культурно-освітню та дозвіллєву діяльність; форми і методи організації роботи з населенням із урахуванням демографічних, вікових та соціальних особливостей; сучасні методи господарювання та управління; досвід роботи вітчизняних та світових парків; основи трудового законодавства; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Визначає, планує, здійснює і координує всі види діяльності парку культури та відпочинку. Організує роботу і ефективну взаємодію відділів, секторів та інших структурних підрозділів. Відповідно до діючого законодавства забезпечує виконання завдань парку культури та відпочинку, що направлені на проведення масово-творчої роботи, організацію відпочинку і культурного обслуговування населення. Організує створення на території парку та його філіалів естрадних та зелених театрів, кінолекторіїв, бібліотек, танцювальних залів та майданчиків, павільйонів ігрових автоматів та комп'ютерних ігор, човнових та лижних станцій, ковзанярських полів, тирів, більярдних, ігротек, спортивних споруд, душових, баз прокату культурно-побутового і спортивного інвентарю, різноманітних атракціонів, інших об'єктів для обслуговування населення, а також духових та естрадних оркестрів, колективів народної творчості, різноманітних секцій та гуртків. Забезпечує розвиток та зберігання садово-паркового господарства. Укладає договори на розробку проектів реконструкції парку, модернізацію устаткування та обладнання. Діє від імені парку культури та відпочинку. Представляє його інтереси в державних, кооперативних, комерційних підприємствах, установах, громадських організаціях, судових і арбітражних органах. Відкриває у банках рахунки, користується правом розпоряджання коштами. Забезпечує доцільне використання коштів, зберігання закріпленого за парком культури та відпочинку майна. В межах своєї компетенції видає накази та інші акти, дає вказівки, обов'язкові для всіх підрозділів та працівників. Укладає договори та контракти. Визначає загальну чисельність працівників, структуру та штати, посадові обов'язки та посадові оклади (тарифні ставки) працівників. Вживає заходів щодо матеріального стимулювання працівників, накладає дисциплінарні стягнення. Вирішує всі питання в межах наданих йому прав, доручає виконання окремих організаційно-господарських функцій іншим посадовим особам. Вживає заходів щодо забезпечення парку культури та відпочинку кваліфікованими кадрами, найкращого використання знань та досвіду працівників, створення безпечних і сприятливих умов праці. Забезпечує додержання законності, активне використання правових засобів удосконалення управління, зміцнення договірної дисципліни і обліку.