Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії хімічних виробництв
Інструкція для посади "Приймальник сировини, напівфабрикатів та готової продукції 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 23. Загальні професії хімічних виробництв", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 15.04.2008 р. N 229. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією приймальника сировини, напівфабрикатів та готової продукції 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: асортимент продукції, яка виробляється; правила зважування, розбракування, сортування, маркування та обліку сировини, напівфабрикатів та готової продукції; фізико-хімічні властивості сировини та готової продукції; способи їх відвантаження і транспортування; прийоми робіт.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Приймає сировину (перекис водню, перекис бензолу, порофор та інші вибухо- та пожежонебезпечні речовини), зворотню тару, напівфабрикати та продукцію і матеріально відповідає за них. Оформляє документи та веде облік під час приймання сировини, тари, напівфабрикатів і продукції (більше 20 найменувань) та відвантаження готової продукції (полівінілацетатна дисперсія, полівініловий спирт, карбамідоформальдегідна смола) у виробництві полівінілацетатної дисперсії. Під час оформлення документів координує свою роботу з відділом постачання, відділом збуту продукції, відділом технічного контролю, бухгалтерією (оформлення податкових декларацій) та іншими. Провадить визначення якісних дефектів сировини, напівфабрикатів, готової продукції, зворотньої тари, упакування та маркування під час їх приймання та відвантаження. Провадить розміщення та сортування напівфабрикатів та готової продукції за марками та споживачами. Веде облік виконання робіт апаратниками підготовки сировини та відпускання напівфабрикатів і продукції, вантажниками. Здійснює керівництво робітниками нижчої кваліфікації (вантажниками, транспортувальниками, апаратниками та іншими).