Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії хімічних виробництв
Інструкція для посади "Приймальник сировини, напівфабрикатів та готової продукції 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 23. Загальні професії хімічних виробництв", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 15.04.2008 р. N 229. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією приймальника сировини напівфабрикатів та готової продукції 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: асортимент продукції, яка виробляється; правила зважування, розбракування, сортування, маркування та обліку сировини, напівфабрикатів та готової продукції; фізико-хімічні властивості сировини та готової продукції; способи їх відвантаження і транспортування; прийоми робіт.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Забезпечує приймання, зважування, транспортування сировини, напівфабрикатів та готової продукції з одночасним виконанням контролю та обліку всього асортименту продукції, яка виробляється, некондиційної та неякісної продукції, відходів; виконує роботи з приймання аміаку в сховища та видавання споживачу, виконує роботи з заливання складу сірки, з приймання хімічних ниток різних асортиментів; веде роботу з великим асортиментом сировини та продукції (від 30 найменувань та більше) у лакофарбовому та склопластиковому виробництві; здійснює керівництво робочими нижчої кваліфікації (вантажниками, транспортувальниками та іншими). Провадить переваження вантажів на автомобільних вагах різних типів та конструкцій, зовнішній огляд вантажів та перевірку упакування, визначення якісних дефектів тари, упакування та маркування під час їх приймання. Керує укладанням вантажів, провадить розміщення та сортування готової продукції за марками та споживачами. Оформляє документи для відправки готової продукції (паспорти, фактури) на склад, у плановий відділ та економісту цеху. Відправляє готову продукцію за накладними. Веде облік виконання робіт пакувальників та вантажників.