Категорія - Робітники |  Галузь - Залізничний транспорт і метрополітен
Інструкція для посади "Машиніст мийної установки 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66. Залізничний транспорт і метрополітен", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 17.12.1999 р. N 601. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією машиніста мийної установки 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову мармуромийної машини на рейковому ходу, машин та установок для промивання і натирання рухомого складу на автоматичних поточно-конвейєрних лініях; властивості матеріалів облицювання стін метрополітену; основи електротехніки; прийоми ремонту устаткування, що обслуговується.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обслуговує мармуромийну машину на рейковому ходу у разі промивання колійних стін метрополітену; мийні машини для промивання і очищення колісних пар, підшипників кочення, повітророзподільників; мийні машини та установки для промивання, натирання рухомого складу на автоматичних поточно-конвеєрних лініях. Перевіряє правильність роботи механізмів за зовнішніми ознаками. Усуває несправності у роботі устаткування, що обслуговується. Перевіряє якість промивання. Бере участь у планово-запобіжному ремонті устаткування, що обслуговується.