Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Машиніст млина 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: принцип дії та правила керування млиновими установками; правила завантаження сировини та напівфабрикатів, продовження циклу розмелювання.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Готує свинцевий порошок для акумуляторного виробництва та розмелює матеріали, сировину і напівфабрикати, які йдуть на готування агломератних мас на механізованих млинових установках різної конструкції під керівництвом машиніста більш високої кваліфікації. Періодично завантажує установки сировиною та напівфабрикатами. Подрібнює їх до визначеного розмелу та вивантажує в тару. Заміняє тару під бункером. Змащує тертьові частини устаткування.