Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Налагоджувальник напівавтоматичних установок акумуляторного виробництва 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією налагоджувальника напівавтоматичних установок акумуляторного виробництва 4 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: принцип роботи та будову, кінематичні схеми устаткування, конструктивні особливості універсальних та спеціальних пристроїв, оснастки; правила настроювання та регулювання контрольно-вимірювального інструменту та пускової апаратури; основи електроніки, автоматики, електротехніки, механіки; системи допусків та посадок.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Налагоджує та регулює напівавтоматичні установки для виготовлення мотоциклетних, мопедних та інших малогабаритних акумуляторних батарей. Установлює та заміняє на напівавтоматах різної конструкції форми та оснастку для виготовлення деталей та складання вузлів, елементів та блоків батарей. Випробовує та доводить форми й виконує пробне складання батарей після налагоджування. Стежить за роботою напівавтоматів та усуває неполадки в роботі устаткування, пускової та регулювальної апаратури.