Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Налагоджувальник напівавтоматичних установок акумуляторного виробництва 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за технологічно суміжною професією 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, принципові схеми устаткування, правила та способи налагоджування напівавтоматів; взаємодію агрегатів та вузлів устаткування; конструкцію форм та оснастку простої і середньої складності та способи їх випробувань; слюсарну справу в обсязі роботи, яку виконує; системи допусків та посадок; будову, призначення та правила застосування контрольно-вимірювальних приладів та інструменту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Підналагоджує напівавтоматичні установки, контрольні прилади та транспортно-навантажувальні пристрої. Встановлює та заміняє на напівавтоматах форми та оснастку простої і середньої складності та доводить їх. Установлює та регулює прилади автоматики відповідно до технологічних параметрів; усуває неполадки в роботі устаткування та бере участь у поточному ремонті установок під керівництвом налагоджувальника більш високої кваліфікації.