Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Налагоджувальник напівавтоматичних установок акумуляторного виробництва 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища освіта (молодший спеціаліст). Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією налагоджувальника напівавтоматичних установок акумуляторного виробництва 5 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: конструкцію, кінематичні схеми напівавтоматів; взаємодію механізмів гідравлічних і електричних систем та всіх установок конвеєрних складальних ліній; способи налагодження, ремонту та монтажу устаткування; правила перевірки на точність регулювання та випробування вузлів, механізмів та контрольно-вимірювальної апаратури; способи виявлення та усування неполадок у роботі напівавтоматів; технологічний процес виробництва акумуляторних батарей; стандарти на готову продукцію.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Налагоджує та регулює напівавтоматичні установки для виготовлення автомобільних, транспортних, тепловозних, вагонних та інших великогабаритних акумуляторних батарей. Переналагоджує напівавтомата та устаткування конвеєрних ліній на різні типи батарей. Виконує пробне виготовлення виробів та доведення устаткування після переналагодження. Розбирає, регулює та складає особливо складні вузли й пристрої систем керування на основі електронних, пневматичних схем та мікросхем. Виконує розрахунки та оформляє дефектні відомості, які необхідні для налагодження та ремонту устаткування та оснастки. Бере участь у прийманні, ремонті та заміні устаткування. Веде облік параметрів роботи устаткування.