Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Мармеладник-пастильник 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією мармеладника-пастильника 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: рецептури та технологічні режими виготовлення батонів і кірочок для апельсинно-лимонних скибок; властивості клейового сиропу; вимоги до якості готової продукції; будову, правила експлуатації та регулювання роботи устаткування та комунікацій.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес виготовлення батонів для апельсинно-лимонних скибок на агрегаті безперервної дії. Контролює технологічний режим і усуває несправності в роботі на всіх стадіях виготовлення батонів. Стежить за температурою і вологістю клейового сиропу; дозує клейовий сироп з білками. Забезпечує безперервність подавання кірочок і регулює товщину їх шару. Веде технологічний процес виготовлення мармеладу типу "Балтика" на механізованій потоковій лінії.