Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво та розподілення електроенергії
Інструкція для посади "Електромонтер з обслуговування і ремонту установок захисту від корозії підземних трубопроводів II група кваліфікації", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 62. Виробництво та розподілення електроенергії. (Із змінами та доповнення, внесеними наказом Міністерства палива та енергетики України від 8 вересня 2003 року N 462), (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства палива та енергетики N 196 від 08.04.2009)", що затверджен наказом Міністерства палива та енергетики України 16.03.2001 N 19. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: загальні поняття про щитові прилади й апарати електроживлення; загальні поняття про матеріали, що застосовуються під час ремонту установок захисту від корозії підземних трубопроводів, правила поводження з малярними фарбами і розчинниками; призначення простої перевірної і вимірювальної апаратури і приладів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Розбирає і здійснює складання катодних станцій і дренажних установок. Чистить вузли й деталі простих приладів. Виконує прості слюсарні роботи з оброблення деталей. Робить написи, просте пофарбування поверхонь установок, здійснює антикорозійне змащування деталей. Встановлює вимірювальні прилади і апаратуру для перевезення.

Приклади робіт
Клемні колодки - розбирання, чищення, складання. Контрольно-вимірювальні пункти, контактні пристрої - пофарбування і перевірка перемичок. Реостати - розбирання, чищення, складання. Шафи захисних установок - чищення від пилу, іржі, виготовлення вушок для навісних запірних пристроїв, грунтування, пофарбування, нанесення написів. Щитові прилади захисних установок - пакування для перевезення.