Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Складальник гальванічних елементів та батарей 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи знань про будову устаткування, яке обслуговує: призначення та правила застосування найбільш розповсюджених простих пристроїв; послідовність складальних операцій; назву та призначення комплектувальних деталей; способи укладання в тару готових виробів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує окремі операції зі складання гальванічних елементів та батарей стаканчикової та галетної конструкції вручну із застосуванням нескладних інструментів та пристроїв. Готує деталі до складання. Подає вручну деталі та напівфабрикати на складальні машини або напівавтомати. Сортує та укладає готові вироби в тару.

Приклади робіт
Елементи - укладання в чарунки розкладальних дощок для приварювання (паяння) контактів. Центратори - надягання на елементи та знімання після заряджання пастою. Шайби - надягання центрувальних шайб на елементи або агломерати та виправлення косоосаджених шайб.