Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Складальник балонів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Короткострокове виробниче навчання або інструктаж. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією складальника балонів 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, принцип роботи та правила технічної експлуатації верстата для вгвинчування вентиля; сортамент балонів; склад мастильної речовини; типи балонів і вентилів до них; вимоги державних стандартів до балонів; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес складання балонів під тиск 10 МПа та вище з вентилями. Насаджує кільця. Готує балони до складання, очищає нарізку. Готує ущільнювальне мастило, обмазує нарізку вентиля, надягає кільця на горловину балона, розклепує фаски для кріплення кільця. Виявляє та усуває несправності в роботі верстата, що обслуговується, виконує його поточний ремонт.