Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих електродів
Інструкція для посади "Прожарювач на печах 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 43. Виробництво металевих електродів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України від 18.01.2002 р. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або одержання професії безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією прожарювача на печах 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову прогартовувальних печей, що обслуговуються, та контрольно-вимірювальних приладів; технічні умови на прогартовування електродів різних марок та діаметрів; правила регулювання швидкості руху конвеєра та температурного режиму печі.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Сушить та прогартовує електроди зі стрижнями із сталі, кольорових металів та сплавів в прогартовувальних печах безперервної дії з автоматичним і напівавтоматичним керуванням за заданим режимом. Завантажує та розвантажує печі. Стежить за роботою головного та проміжного конвеєрів, правильним укладанням електродів на конвеєр, за справним станом печі. Відсортовує браковані електроди. Усуває перекоси та зміщення електродів під час переміщення їх по зонах печі для запобігання завалів. Регулює швидкість руху конвеєрів, тепловий режим печі під час прогартовування електродів різних марок згідно з технічними умовами. Бере участь в ремонті устаткування.