Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих електродів
Інструкція для посади "Прожарювач на печах 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 43. Виробництво металевих електродів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України від 18.01.2002 р. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією прожарювача на печах 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову багатосекційних індукційних установок, тунельних печей, спарених тунельних установок, живильників, систем регулювання; режими термообробки електродів різних марок; призначення та правила використання контрольно-вимірювальних приладів; способи керування високочастотним генератором; правила вибору раціонального режиму нагрівання; причини браку та способи його усунення.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Сушить та прогартовує електроди зі стрижнями із сталі, кольорових металів і сплавів на багатосекційних індукційних установках, що працюють на струмах високої частоти, в тунельних печах, на спарених тунельних установках з розривом процесу термообробки. Регулює режими прогартовування електродів різних марок згідно з технічними умовами. Контролює параметри режимів за показаннями контрольно-вимірювальних приладів.