Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих електродів
Інструкція для посади "Прожарювач на печах 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 43. Виробництво металевих електродів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України від 18.01.2002 р. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: принцип роботи прогартовувальних печей; технологію прогартовування електродів різних марок та діаметрів; призначення та правила використання контрольно-вимірювальних приладів; правила укладання та зберігання електродів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Сушить та прогартовує електроди зі стрижнями із сталі, кольорових металів та сплавів в прогартовувальних печах періодичної дії за заданим режимом. Включає та виключає прогартовувальні печі. Стежить за тепловим режимом печі під час прогартовування електродів. Завантажує та розвантажує електроди із печі. Розкладає електроди на стелажі за марками та діаметрами. Бере участь у поточному ремонті устаткування, змащує та очищає його. Прибирає робоче місце.