Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво консервів
Інструкція для посади "Апаратник гомогенізації 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 9. Виробництво консервів", що затверджен наказом Міністерства аграрної політики України N 277 від 30.12.2000 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією апаратника гомогенізації 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову і правила регулювання роботи гомогенізаторів; правила гомогенізації відповідно до технологічної інструкції; правила і норми охорони праці виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес гомогенізації протертих фруктових, овочевих і м'ясних багатокомпонентних продуктів у гомогенізаторах за заданим режимом з метою одержання гомогенізованих консервів для дитячого і дієтичного харчування. Додержує встановленого технологічною інструкцією режиму роботи. Регулює роботу гомогенізатора залежно від видів сировини і усуває дрібні несправності. Додержує правил і норм охорони праці виробничої санітарії та протипожежного захисту.