Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво лаку та фарб
Інструкція для посади "Апаратник готування емалей 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 28. Виробництво лаку та фарб", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 22.12.2006 р. N 485. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: суть технологічного процесу; технологічну схему дільниці, яка обслуговується; призначення технологічного устаткування, контрольно-вимірювальних приладів; будову та правила експлуатації вантажопідйомних і транспортних засобів; основні властивості компонентів, які застосовуються.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде окремі стадії технологічного процесу готування емалей на конденсаційних смолах і водоемульсійних фарб під керівництвом апаратника вищої кваліфікації. Доставляє сировину. Закачує зв'язуюче та розчинники в баки-сховища. Завантажує окремі види сировини в апарати. Чистить та промиває устаткування.