Категорія - Керівники |  Галузь - Авіаційний транспорт
Інструкція для посади "Начальник команди відомчої воєнізованої охорони", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 68. Авіаційний транспорт", що затверджено наказом Міністерства транспорту України 17.07.2002 р. N 488. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр). Для спеціаліста - стаж роботи за фахом - не менше 2 років, бакалавра - не менше 3 років.

Знає та застосовує у діяльності: Повітряний кодекс України; укази Президента України; постанови Кабінету Міністрів України; організаційно-розпорядчі документи Міністерства транспорту України, Укравіатрансу, власні нормативні документи підприємства, правила, стандарти та рекомендовану практику міжнародних організацій цивільної авіації щодо забезпечення належного захисту діяльності підприємства від актів незаконного втручання та інших протиправних посягань; засоби і способи врегулювання кризових ситуацій, методику проведення службових розслідувань; норми охорони праці, основи менеджменту у сфері управління діяльністю авіаційних підприємств.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Організовує комплекс заходів, спрямованих на захист діяльності аеропорту від актів незаконного втручання, терористичних, диверсійних та інших протиправних посягань на його нормальну діяльність. Підтримує і вдосконалює системи охорони та захисту повітряних суден, об'єктів радіонавігації, зв'язку, життєзабезпечення. Планує основні перспективні та річні заходи у обсязі виконання вимог програми безпеки аеропорту. Здійснює контроль за виконанням норм, правил і процедур охорони у підрозділах аеропорту з метою опрацювання превентивних заходів захисту їх діяльності. Здійснює введення в експлуатацію придбаного обладнання охоронно-пожежної сигналізації, забезпечує контроль за проведенням ремонту і випробувань устаткування, додержанням інструкцій з експлуатації і технічного нагляду. Організовує і проводить навчання та інструктажі з питань дотримання вимог та стандартів у сфері забезпечення авіаційної безпеки з авіаційним персоналом. Проводить службові розслідування щодо порушення вимог авіаційної безпеки персоналом аеропорту іншими фізичними та юридичними особами.