Категорія - Керівники |  Галузь - Спортивна діяльність
Інструкція для посади "Начальник команди з виду спорту", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 85. Спортивна діяльність", що затверджен наказом Державного комітету України з питань фізичної культури і спорту 17.10.2002 N 2264. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професіями керівників нижчого рівня - не менше 3 років.

Знає та застосовує у діяльності: положення про штатну збірну команду України; норми витрат на матеріальне забезпечення спортивних заходів та їх учасників.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює матеріально-технічне забезпечення навчально-тренувального процесу та участі команди в спортивних заходах. Здійснює доцільне та економічне використання коштів. Складає річний кошторис збірної команди. Забезпечує проведення виховних та культурно-освітніх заходів. Бере участь в організації виїзду збірної команди за кордон, до місця навчально-тренувального збору, змагання і назад. Вирішує питання поліпшення побутових умов членів збірної команди України.