Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Пресувальник-прошивальник рейкових скріплень 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи технологічного процесу виготовлення рейкових скріплень; принцип роботи преса та рольганга; сортамент рейкових скріплень; види, властивості та якість мастильних матеріалів; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес гарячої та холодної прошивки отворів рейкових скріплень на пресах зусиллям до 250 тс під керівництвом пресувальника вищої кваліфікації. Подає заготовки у штамп. Перевіряє за допомогою шаблону рейкові скріплення за кривизною та центрами отворів. Бере участь у перевірці стану штампу, пуансонів, матриць і замінюванні їх. Перевіряє стан нарізних кріплень на пресі та штампі. Змащує вузли тертя преса та допоміжних механізмів. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується, бере участь у його ремонті.