Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Пресувальник-прошивальник рейкових скріплень 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або одержання професії безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією пресувальника-прошивальника рейкових скріплень 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес виготовлення рейкових скріплень; будову та правила технічної експлуатації устаткування, що обслуговується; властивості та марки сталі, які застосовуються для виготовлення робочих інструментів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес гарячої та холодної прошивки отворів рейкових скріплень на пресах зусиллям до 250 тс. Прошиває отвори рейкових скріплень на пресах зусиллям 250 тс і більше під керівництвом пресувальника вищої кваліфікації. Керує подавальним рольгангом, задавальником скріплень у штамп і пресом. Перевіряє точність налагодження штампа та преса, симетричність розташування отворів і розмірів рейкових скріплень за кривизною. Замінює матриці, пуансони, ножі та змащує їх. Бере участь у ремонтах преса та рольганга.