Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Контролер в акумуляторному й елементному виробництві 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією контролера в акумуляторному й елементному виробництві 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: правила користування контрольно-вимірювальним інструментом; способи складання та розбирання готових виробів і напівфабрикатів; виконання робіт з профілактики браку, ведення обліку й звітності з прийнятої та забракованої продукції; основні закони електротехніки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює контроль та остаточне приймання складних та особливо складних напівфабрикатів і готових виробів. Перевіряє напівфабрикати та готові вироби за габаритами, герметичністю, опором, ізоляцією та відсутністю коротких замикань за допомогою контрольно-вимірювальних приладів.