Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Контролер в акумуляторному й елементному виробництві 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією контролера в акумуляторному й елементному виробництві 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: правила застосування контрольно-вимірювального інструменту; процес виробництва та будову напівфабрикатів і виробів, які контролює; технічні умови та Державні стандарти на приймання деталей і готових виробів; методи профілактики браку.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює контроль та остаточне приймання напівфабрикатів та готових виробів середньої складності з перевіркою точності за кресленнями, технічними умовами та Державними стандартами. Перевіряє напівфабрикати та готові вироби за габаритами, герметичністю та коротким замиканням із застосуванням універсального контрольно-вимірювального інструменту. Поопераційно контролює складні напівфабрикати, деталі, вузли, готові вироби, елементи фізичних та хімічних джерел струму. Класифікує брак за видами. Установлює причини його виникнення та своєчасно вживає заходів щодо його усунення.