Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Контролер в акумуляторному й елементному виробництві 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією контролера в акумуляторному й елементному виробництві 4 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, призначення та правила застосування складних та точних електронних контрольно-вимірювальних приладів; будову виробів, які перевіряє; основи виявлення та запобігання браку; технічні умови та Державні стандарти на приймання спеціальних хімічних та фізичних джерел струму.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Контролює спеціальні хімічні та фізичні джерела струму на відповідність до технічних умов, інструкцій, креслень зі складними електричними схемами. Складає принципові електричні схеми для знімання вольтамперних характеристик. Заміряє ємність, опір ізоляції електрорушійної сили із застосуванням спеціальних стендів та устаткування. Аналізує результати замірянь. Перераховує одержані дані за комплексними формулами.