Категорія - Робітники |  Галузь - Автомобільний транспорт
Інструкція для посади "Слюсар з паливної апаратури 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 69. Автомобільний транспорт", що затверджен наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 14.02.2006 р. N 136. Зі змінами, затвержденими наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 04.09.2008 р. N 1097.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією слюсаря з паливної апаратури 4 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: конструкцію та роботу агрегатів і складових одиниць паливної апаратури бензинових, дизельних та газобалонних автомобілів, конструкцію випробувальних стендів і технологію випробування агрегатів і складових одиниць; технологічний процес ремонту, випробування і регулювання усіх складових одиниць і агрегатів паливної апаратури бензинових, дизельних та газобалонних автомобілів; правила використання складного устаткування, пристосувань, точних приладів і інструментів для контролю і регулювання роботи паливної апаратури автомобільних транспортних засобів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Ремонтує, випробовує на стендах і регулює агрегати та складові одиниці паливної апаратури бензинових, дизельних та газобалонних автомобілів різних призначень, типів і марок. Здійснює контроль і регулювання апаратури.

Приклади робіт
Агрегати і складові одиниці паливної апаратури дизелів - випробування і регулювання, перевірка на продуктивність і розпилювання палива. Апаратура паливна - усунення дефектів у роботі. Регулятори подачі палива автоматичні - випробування і налагодження на стендах. Редуктор газовий високого тиску - перевірка та регулювання. Улаштування дозуюче-економайзерне - перевірка та регулювання.