Категорія - Робітники |  Галузь - Оброблення металу
Інструкція для посади "Слюсар з паливної апаратури 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників . Випуск 42. Оброблення металу. Частина 1. Керівники, професіонали, фахівці, технічні службовці. Частина 2. Робітники. Книга 1. "Металеве лиття", "Зварювання металу". Книга 2. Розділи: "Волочіння, давлення, холодне штампування металу. Виробництво нагрівальних котлів, металевих резервуарів та подібних виробів", "Кування, пресування, високо- та низькотемпературне оброблення металу". Книга 3. Розділи: "Точіння, свердлування, фрезерування, інші види оброблення металів та матеріалів", "Покриття металів металами. Фарбування". Книга 4. Розділи: "Покриття металів неметалами: емалювання, фритування, інші види покриття", "Слюсарні та складальні роботи у виробництвах машин та устаткування"", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 22.03.2007 N 120. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України. Введено в дію з квітня 2007 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією слюсаря з паливної апаратури 4 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: конструкцію і роботу карбюраторних і дизельних двигунів; агрегати і вузли паливної апаратури карбюраторних і дизельних двигунів; технологічний процес ремонту, випробування і регулювання всіх вузлів і агрегатів паливної апаратури карбюраторних і дизельних двигунів; правила використання особливо складного устаткування, пристроїв, точних приладів і інструментів для контролю і регулювання апаратури.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Ремонтує, випробовує на стендах та регулює особливо складні агрегати і вузли паливної апаратури карбюраторних і дизельних двигунів різного призначення, типів і марок. Контролює і регулює апаратуру.

Приклади робіт
Агрегати і вузли паливної апаратури дизелів - випробування та регулювання на герметичність, перевірка на продуктивність та розпилення палива. Апаратура паливна - усунення дефектів у роботі. Регулятори палива автоматичні - випробування і налагодження.