Категорія - Керівники |  Галузь - Водний транспорт. Розділ 'Річковий транспорт'
Інструкція для посади "Начальник камери електрорадіонавігаційної", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 67. Водний транспорт. Розділ "Річковий транспорт". Станом на 10.05.2005 рік", що затверджен наказом Акціонерної судноплавної компанії "Укррічфлот" 15.07.1998 р. N 99. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр). Стаж роботи за фахом: для магістра або спеціаліста - не менше 3 років, бакалавра - не менше 4 років.

Знає та застосовує у діяльності: постанови, накази, розпорядження, методичні, керівні та інші документи, інструкції з ремонту, монтажу та випробування суднового електрорадіонавігаційного устаткування; організацію ремонту суднового навігаційно-штурманського устаткування; технічні характеристики, конструктивні особливості та експлуатаційні дані суднового устаткування і приладів електрорадіонавігації, гідроакустики, радіозв'язку; технологію ремонтних робіт; технічні умови, державні стандарти та стандарти підприємств; досягнення вітчизняної та зарубіжної науки в галузі радіонавігації; основи картографії; основи економіки та організації праці і управління; правила та норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту; основи трудового законодавства.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює керівництво діяльністю електрорадіонавігаційної камери та її філіалів. Забезпечує своєчасний і високоякісний ремонт засобів радіозв'язку, що використовуються на суднах, радіонавігації та морехідних інструментів, задовольняє заявки суден на карти і посібники з плавання. Забезпечує впровадження передового досвіду, раціональної організації ремонтних робіт, справний стан засобів радіозв'язку, електронавігаційних приладів та інструментів на суднах. Організовує проведення технічних оглядів та модернізаційних робіт радіонавігаційного устаткування суден. Забезпечує своєчасне постачання суден змінно-запасними частинами, приладами електрорадіонавігації, гідроакустики, зв'язку й морехідним інструментом. Організовує одержання від управлінь шляхів, каналів та гідрографічних установ карт і посібників з плавання, їх правильний облік та якісне коригування перед тим, як передати на судно. Консультує судноводіїв і радіотехнічний склад суден з питань обслуговування електрорадіонавігаційних приладів і засобів зв'язку. Бере участь в інспекторських оглядах суден, розробляє заходи з раціональної організації ремонтних робіт, упровадження нової апаратури зв'язку, електрорадіонавігації і навігаційно-штурманського устаткування. Контролює додержання правил та норм охорони праці та протипожежного захисту. Проводить виховну роботу в колективі, вживає заходів щодо зміцнення трудової дисципліни.