Категорія - Робітники |  Галузь - Залізничний транспорт і метрополітен
Інструкція для посади "Тунельний робітник 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66. Залізничний транспорт і метрополітен", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 17.12.1999 р. N 601. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або підготовка безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією тунельного робітника 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову розчиномішалок, обробку тунелей та їх гідроізоляцію; склад розчинів і їх основні властивості; основні вимоги до якості матеріалів і добавок, що нагнітаються.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює монтаж і демонтаж шланга з ін'єктором під час нагнітальних робіт. Замазує свердловини після нагнітання розчинів. Підготовляє поверхні під ізолюючі покриття. Готує свинцеві, освинцьовані шнури та інші суміші для карбування. Карбує шви вручну. Розігріває бітумні мастики, виконує цементні стяжки під ізоляцію, наносить бітумну мастику на поверхні. Дозує і складає різні суміші. Замінює бури і карбівки, підключає інструмент до повітропровідної мережі. Збирає і розбирає інвентарні риштування.