Категорія - Робітники |  Галузь - Видобування нафти та природного газу
Інструкція для посади "Дизеліст плавучого бурильного агрегату в морі 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 6. Видобування нафти та природного газу", що затверджен Міністерством палива і енергетики України 28.07.1999 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за технологічно суміжною професією 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: процес буріння вертикальних шурфів у морі; конструкцію і принцип роботи двигунів внутрішнього згорання, встановлених на пересувному бурильному агрегаті; систему живлення двигунів; правила змащування, пуску, зупинки та охолоджування їх; будову приводу і механізму вмикання і перемикання обладнання; будову акумуляторів і правила їх зарядження; властивості і склад паливно-мастильних матеріалів, які використовуються для двигунів внутрішнього згорання; інструменти і прилади, необхідні під час обслуговування та ремонту двигуна і правила їх використання; слюсарну справу за обсягом робіт, що виконуються.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обслуговує і керує роботою двигуна пересувного плавучого бурильного агрегату у морі. Визначає неполадки у роботі двигуна та усуває їх. Заряджує акумулятори. Бере участь у виконанні робіт, пов'язаних з ремонтом основ морських бурових та естакад. Веде журнал роботи двигуна та облік витрат паливних та мастильних матеріалів. Проводить технічний огляд і ремонт двигуна.