* *

 Категорія - Фахівці |  Галузь - Водний транспорт. Розділ 'Річковий транспорт'
Інструкція для посади "Диктор", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 67. Водний транспорт. Розділ "Річковий транспорт". Станом на 10.05.2005 рік", що затверджен наказом Акціонерної судноплавної компанії "Укррічфлот" 15.07.1998 р. N 99. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст). Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: порядок передавання програм, оперативної інформації та інших повідомлень; правила користування радіотрансляційною апаратурою і управління телемеханічними та електронними покажчиками; правила грамотного читання заздалегідь підготовлених текстів; правила та норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту; основи трудового законодавства.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде передачі по службовій радіотрансляційній мережі спеціальних програм та оперативної інформації згідно з установленим графіком, передає також розпорядження керівництва та у разі потреби оголошення на прохання громадян. На вокзалі управляє телемеханічним або електронним покажчиком відправлення суден. Стежить за роботою радіоапаратури та інших засобів передачі інформації і вживає заходів щодо усунення їх несправності.