Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості
Інструкція для посади "Апаратник дифузії 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 7. Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості", що затверджен постановою Державного комітету України по харчовій промисловості 19.02.1997. Погоджений Міністерством праці України, Міністерством сільського господарства і продовольства України, Міністерством рибного господарства України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією апаратника дифузії 4 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову устаткування та контрольно-вимірювальних приладів; технологічний процес добування розчинних речовин, параметри його режимів і правила регулювання; вимоги до якості готової продукції; правила експлуатації устаткування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес добування розчинних речовин у дифузійних апаратах і батареях безперервної дії. Регулює параметри технологічного режиму. Визначає повноту добування цукру зі стружки. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування.