Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості
Інструкція для посади "Апаратник дифузії 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 7. Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості", що затверджен постановою Державного комітету України по харчовій промисловості 19.02.1997. Погоджений Міністерством праці України, Міністерством сільського господарства і продовольства України, Міністерством рибного господарства України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією апаратника дифузії 5 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: конструктивні особливості устаткування з автоматизованими системами керування процесом; схему розташування комунікацій; параметри технологічного режиму і правила їх регулювання; вимоги до якості дифузійного соку; правила експлуатації устаткування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес добування розчинних речовин у дифузійних апаратах безперервної дії з автоматизованим дистанційним керуванням. Регулює параметри технологічного режиму: температуру барометричної та компресової води, соку, тиску пари. Проводить рівномірне завантаження стружки в апарати, соку в обшпарювач, відкачування соку. Визначає повноту добування речовин. Обслуговує устаткування, виявляє та усуває несправності в його роботі.