* *

 Категорія - Фахівці |  Галузь - Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів
Інструкція для посади "Адміністратор кінотеатру", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 82. Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів", що затверджен наказом Міністерства культури і мистецтв України 25.10.2004 N729. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова вища освіта (бакалавр). Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: постанови, розпорядження, накази та інші нормативні документи і керівні матеріали щодо кінообслуговування населення, захисту прав споживачів, вимог до кінотеатрів; організаційну структуру управління кінотеатру; права і обов'язки працівників, режим їх роботи; порядок утримання службових приміщень; правила протипожежної безпеки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує роботою з підготовки кінотеатру до прийняття і культурного обслуговування глядачів. Забезпечує чистоту і порядок в усіх приміщеннях кінотеатру. Здійснює контроль за дотриманням обслуговуючим персоналом кінотеатру трудової і виробничої дисципліни, правил і норм охорони праці, виробничої санітарії і гігієни, протипожежного захисту. Здійснює контроль за наявністю в касовому вестибюлі інформації про фільми, сеанси, умови придбання квитків тощо. Здійснює оперативний контроль за чіткою роботою білетних кас. Забезпечує проведення між сеансами культурно-масових заходів для глядачів. Стежить за своєчасним поверненням кінофільмів на підприємство "Кіновідеопрокат". Забезпечує чистоту і порядок у приміщеннях кінотеатру і на прилеглих до нього територіях. Стежить за виготовленням, оновленням і станом реклами на фасаді будівлі та в приміщенні кінотеатру. Перевіряє всі приміщення кінотеатру після закінчення останнього сеансу. Здійснює контроль за станом освітлення, систем опалення та каналізації і, в разі пошкоджень, вживає заходів щодо їх усунення. Одержує і видає персоналу кінотеатру інвентар і предмети господарського обслуговування та здійснює відповідний оперативний облік.