Категорія - Фахівці |  Галузь - Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів
Інструкція для посади "Адміністратор знімальної групи", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 82. Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів", що затверджен наказом Міністерства культури і мистецтв України 25.10.2004 N729. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр). Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологію, організацію та економіку фільмовиробництва; структуру управління кіностудією і організацію зв'язку знімальної групи з цехами і відділеннями кіностудії; організацію підготовки павільйонних і натурних об'єктів до зйомки; порядок оформлення заявок цехам на різні види робіт; правила та норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту при різних видах зйомок (за участю дітей, тварин, із застосуванням піротехнічних засобів, при трюкових зйомках тощо).

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує за завданням керівника знімальної групи та його заступника роботи, пов'язані з організацією і проведенням зйомок кінофільму. Забезпечує дотримання порядку роботи на знімальному майданчику, організовує виїзди на зйомку натурних об'єктів і відправлення кінотехніки і вантажів у кіноекспедиції і їх повернення. Забезпечує квитками працівників знімальних груп при виїзді в експедицію. Бере участь в організації масових і батальних сцен. Організовує зустріч і відправлення акторів. Здійснює за вказівкою директора знімальної групи роботу з розміщення працівників знімальної групи в експедиції. Організовує своєчасну здачу замовлень в цехи. Одержує і доставляє вантажі, підготовлює майданчики для побудови декорацій і проведення зйомок. Організовує зв'язок (радіо, телефон, засоби сигналізації при зйомках великих масових і батальних сцен). Чергує на знімальному майданчику.