* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Апаратник крохмального агрегату 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи технології одержання фугованого або сухого картопляного та кукурудзяного крохмалю в агрегаті безперервної дії; будову обслуговуваного устаткування і правила його експлуатації; способи визначення якості крохмалю; правила проведення ремонту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес одержання фугованого або сухого картопляного та кукурудзяного крохмалю на агрегаті безперервної дії під керівництвом апаратника вищої кваліфікації. Регулює роботу відстійно-фільтрувальної центрифуги агрегату, насосів за показаннями контрольно-вимірювальних приладів та візуальними спостереженнями. Вивантажує фугований або сухий крохмаль з центрифуги. Зважує крохмаль, затарює його у мішки та відправляє на склад. Контролює якість продукції. Миє та чистить устаткування, замінює полотна або сітки. Усуває дефекти в роботі устаткування. Бере участь у поточних та планово-запобіжних ремонтах, демонтажі та монтажі устаткування, заміні перетирального барабана і в набиранні пилок. Веде облік готової продукції.