* *

 Категорія - Керівники |  Галузь - Зв'язок
Інструкція для посади "Начальник диспетчерської служби", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 70. Зв'язок", що затверджен наказом Державного комітету зв'язку та інформатизації України 04.10.2000 N 144, погоджений Міністерство праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр). Стаж роботи за професійним спрямуванням: для спеціаліста - не менше 2 років, бакалавра - не менше 3 років.

Знає та застосовує у діяльності: постанови, розпорядження, накази органів управління, методичні, нормативні документи, які стосуються диспетчерського підрозділу; структуру філіалу та перспективи його розвитку; адміністративно-територіальний поділ України; схеми (плани) направлення потоків обміну; контрольні терміни проходження пошти, розклад руху всіх видів транспорту, задіяного на перевезенні пошти; порядок оформлення та ведення виробничої документації; передовий вітчизняний та світовий досвід у галузі оперативного управління виробництвом; основи економіки, організації виробництва; Статут підприємства, основи трудового законодавства.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Забезпечує контроль за своєчасним обробленням та відправленням пошти (поштових відправлень та періодичних видань) у філіалі згідно з установленими контрольними термінами обробки, схемами направлення потоків обміну та розкладами руху транспорту під час перевезення пошти. Здійснює постійний контроль за обробленням і відправленням пошти і впроваджує заходи для усунення причин, які викликають уповільнення оброблення пошти та затримку її відправки. Контролює роботу підрозділів філіалу та виконання контрольних термінів оброблення і відправлення пошти, в разі порушень установлює причини порушень та вживає заходи для їх усунення. Вивчає та аналізує потоки направлення пошти, вносить пропозиції щодо вдосконалення контрольних строків проходження поштових відправлень. Складає плани та звіти про роботу диспетчерського підрозділу. Керує працівниками диспетчерської служби.