* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Апаратник розщеплення жирів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологію процесу розщеплення жирів; принцип дії та правила обслуговування устаткування, що працює під тиском; схему комунікацій відділення; види й призначення контрольно-вимірювальних приладів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Бере участь у веденні процесу розщеплення жирів. Приймає жири та допоміжні матеріали. Завантажує жири, воду та допоміжні матеріали в апарати. Зливає гліцеринову воду і жирні кислоти. Обслуговує насоси, монжю та інше устаткування, змащує, очищає його. Зачищає устаткування, яке ремонтується, бере участь у ремонті устаткування.