* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Апаратник ферментації ефіроолійної сировини 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: суть технологічного процесу ферментації ефіроолійної сировини; асортимент, властивості та технічні умови на сировину; правила та способи зберігання ефіроолійної сировини; принцип роботи устаткування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес ферментації ефіроолійної сировини в апаратах-ферментаторах під керівництвом апаратника вищої кваліфікації. Завантажує сировину в апарати для консервації. Подає сольовий розчин в апарати-ферментатори, перемішує масу, нагріває, перекачує розчин через байпас, подає масу на гідродистиляцію. Обслуговує майданчики для зберігання сировини, апарати для консервації, баки, насоси, транспортні засоби. Веде спостереження за роботою устаткування. Завантажує, пускає, зупиняє та промиває апарати.