Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Вафельник 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та мінімальна підготовка на виробництві чи інструктаж. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією вафельника 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: асортимент, рецептуру та технологію виготовлення різних видів вафель на потоковій механізованій лінії; вимоги до якості готових виробів; будову та правила експлуатації обладнання, що входить до потоково-механізованої лінії.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес виготовлення вафель з начинками у широкому асортименті на потоковій механізованій лінії. Приймає вафельні листи, подає їх у намазну машину. Встановлює товщину шару начинки залежно від кількості шарів виробу. Контролює температурний режим охолодження вафельних листів у холодильній камері.