* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Вафельник 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та мінімальна підготовка на виробництві чи інструктаж, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією вафельника 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: рецептури та технологію виготовлення вафель на потоковій механізованій лінії; вимоги до якості начинок і вафельних листів; будову та правила експлуатації варильної апаратури, намазної машини та транспортних пристроїв.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес виготовлення вафель одного типу з начинками на потоковій механізованій лінії. Приймає вафельні листи за кількістю і якістю. Керує процесом виготовлення начинок. Визначає готовність та якість начинок. Регулює роботу намазної машини, встановлює товщину шару начинки. Перевіряє вагу пластів. Контролює відповідність співвідношення начинки і листів заданій рецептурі. Стежить за охолодженням (вистоюванням) пластів у холодильній камері.