Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Вафельник 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та мінімальна підготовка на виробництві чи інструктаж. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією вафельника 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: види вафельних начинок; методи регулювання нанесення шару начинки на вафельні листи та склеювання їх на машині; принципи роботи та правила експлуатації обслуговуваного устаткування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виготовляє вафлі у напівмеханізованому виробництві. Наносить начинку на вафельні листи і складає їх на машину. Завантажує бункери машини начинкою. Подає вафельні листи під валики машини. Пускає і зупиняє машину. Регулює подавання начинки. Установлює визначений зазор між вальцями. Приймає вафельні пласти з транспортера та укладає їх у стоси.