Категорія - Керівники |  Галузь - Спортивна діяльність
Інструкція для посади "Завідувач станції човнової", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 85. Спортивна діяльність", що затверджен наказом Державного комітету України з питань фізичної культури і спорту 17.10.2002 N 2264. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією - не менше 2 років.

Знає та застосовує у діяльності: чинне законодавство України; керівні документи уряду і органів вищого рівня щодо організації та проведення навчально-спортивної роботи, організації роботи водної станції із забезпечення безпеки занять і проведення спортивно-масових заходів на воді; правила пожежної безпеки; правила експлуатації, утримання і ремонт плавальних засобів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Організовує експлуатацію і зберігання плавальних засобів. Веде облік наявності майна. Забезпечує придбання спортивного обладнання, човнів тощо. Забезпечує проведення навчальних і спортивних заходів, веде їх облік. Робить ремонт і підготовку плавальних засобів, спортивного інвентарю і майна до початку плавального сезону, забезпечує їх підготовку для користування населенням та організаціями. Організовує чергування під час проведення занять і спортивно-масових заходів для контролю за дотриманням правил безпеки на воді. Забезпечує утримання у чистоті та порядку території та акваторії водної станції, контролює дотримання правил протипожежної безпеки. Здійснює керівництво працівниками водної станції.