* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво синтетичних каучуків, жирозамінників та продуктів нафтохімії
Інструкція для посади "Апаратник димеризації 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 20. Виробництво синтетичних каучуків, жирозамінників та продуктів нафтохімії", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 22.12.2006 р. N 485. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією апаратника димеризації 4 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес і схему дільниці димеризації ацетилену; будову основного і допоміжного устаткування, контрольно-вимірювальних приладів; суть і правила регулювання технологічного процесу; правила та способи контролю технологічного регламенту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес каталітичної димеризації ацетилену в моновінілацетилен відповідно до робочої інструкції. Стежить за роботою і станом всього устаткування дільниці одержання моновінілацетилену. Веде контроль дотримання технологічного регламенту, циркуляції води, розсолу, абсорбенту, водяного та розсольного охолодження газу в скруберах, виходу і якості продукту за допомогою контрольно-вимірювальних приладів, засобів автоматики та за результатами хімічних аналізів. Запобігає несправностям в роботі устаткування та комунікацій, усуває несправності. Здійснює пуск та зупинку холодильників, відцентрових насосів, реакторів, скруберів водяного охолодження концентратів розсолу та іншого устаткування, яке обслуговується. Розраховує дозовані компоненти. Керує підлеглими робітниками.