Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Клеїльник плівко електрокартону 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією клеїльника плівкоелектрокартону 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та принцип роботи стрічкової машини та допоміжного устаткування; правила користування контрольно-вимірювальними приладами; технологічний процес виробництва плівкоелектрокартону та його властивості; способи виготовлення клею.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес клеєння плівкоелектрокартону на стрічковій машині. Заправляє полотна картону та полімерної плівки в стрічкову машину. Пропускає полотна картону та плівки крізь систему валів та сушильну камеру. Встановлює гільзи на приймальний механізм і заправляє кінці картону та плівки на гільзу. Додержується режиму роботи машин. Регулює натяжіння полотна фрикційними пристроями. Готує клей. Контролює подачу клею та наносить його на полотно.