Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Клеїльник міканітів 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж робота за професією клеїльника міканітів 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: принцип дії та будову спецпристроїв, верстатів, високочастотних установок для калібрування; властивості поліамідних плівок; сорти та види термостійких матеріалів, які застосовує, та технічні умови на них.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес клеєння колекторних міканітів, імідофлексів, гнучких слюдянітів, поліамідних та слюдянитових стрічок на мікастрічкових машинах. Розкладає слюду на кабельний папір у пласт товщиною до заданого розміру та складає пласти у пакети для пресування. Завантажує пакети у спеціальну ванну з водяним розчином визначеної концентрації. Спікає пакети міканітів у високочастотній установці. Регулює температуру та напругу високочастотних установок. Лакує, калібрує, пресує та розбирає пакети. Укладає міканіти за заданими розмірами у спеціальну тару.