Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Електродник ламельних акумуляторів та елементів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією електродника ламельних акумуляторів та елементів 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та способи підналагодження агрегатів роликового брикетування; призначення та правила застосування спеціальних пристроїв та контрольно-вимірювальних інструментів; основні властивості матеріалів, які обробляє; допуски та посадки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виготовляє ламелі для акумуляторів та елементів різних типів на агрегатах роликового брикетування. Періодично завантажує бункер агрегату активною масою. Перемотує ламельну стрічку після нікелювання. Встановлює рулони ламельної стрічки на бобіни агрегату. Заправляє агрегати роликового брикетування перфорованою ламельною стрічкою. Виготовляє дослідні зразки ламелей, ламельні електродні пластини та електроди. Підналагоджує агрегати в процесі роботи.