Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Електродник ламельних акумуляторів та елементів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: призначення та принцип дії агрегатів роликового брикетування; принцип дії та регулювання гофрувальних вальців та гільйотинних ножиць різних конструкцій, механічних пристроїв та механізмів, які застосовує для складання електродних пластин та електродів; правила роботи приварювальних апаратів; технічні вимоги до ламелей, ламельних ременів, заготовок та електродів; основи знань про допуски та посадки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виготовляє ламелі для акумуляторів та елементів різних типів на агрегатах роликового брикетування під керівництвом електродника більш високої кваліфікації. Комплектує заготовки пластин ламельних акумуляторів з розсипу. Ріже заготовки електродних пластин. З'єднує розрізнені ламелі в ремені різної ширини та гофрує ремені. Приварює контактні планки до пластин. Виготовляє електроди для стаканчикових та дискових акумуляторів.